Nasze Działania

Ekozespoły

Szkoła dobrych nawyków

Od 1 września 2016 r. wdrażamy program autorski naszej koleżanki – Patrycji Lipińskiej „Szkoła Dobrych Nawyków”. Jest to program edukacyjno-wychowawczy z zakresu edukacji kulturalno-społecznej, poświęcony głównie zasadom właściwego zachowania się uczniów w środowisku szkolnym ale także zasadom savoir vivre w różnych sytuacjach życia.

10 kroków do zmiany nawyków 4 Tbż

Szkoła Dobrych Nawyków 2017-18

SZKOŁA DOBRYCH NAWYKÓW

„Czas na zdrowie” VI edycja

3 marca br. nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Czas na zdrowie”, którego organizatorem  jest  Fundacja Banku Ochrony Środowiska.

Czytaj całość

Szkoła Promująca Zdrowie

Nasza szkoła od wielu lat działa według zasad pracy Szkół Promujących Zdrowie w Polsce. 19 grudnia 2013 r. na Wojewódzkiej Konferencji Szkół Promujących Zdrowie, otrzymaliśmy akt przynależności do Warmińsko – Mazurskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Warunkiem przynależności do Wojewódzkiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie było spełnienie przez szkołę niezbędnych kryteriów oraz przedstawienie odpowiedniej dokumentacji potwierdzającej działalność prozdrowotną na terenie szkoły wśród uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników niepedagogicznych....

Czytaj całość

Wolontariat

Działania wolontariackie sprawiają ogromną radość i satysfakcję całej społeczności szkolnej. Wzmacniają dobre relacje oraz uczą empatii i odpowiedzialności. Kształtują postawy społeczne. Każdego roku wolontariusze z naszej szkoły aktywnie uczestniczą w wielu akcjach charytatywnych organizowanych nie tylko przez różne instytucje pozaszkolne, ale również z własnej inicjatywy..

Czytaj całość

Szkoła Bez Przemocy

Od kilku lat uczestniczymy w Ogólnopolskim Programie „Szkoła bez Przemocy”. Jesteśmy jedną z 5 tysięcy szkół w Polsce i równocześnie jedną z 16 szkół w Olsztynie biorącą udział w tym projekcie.

Czytaj całość

Projekty Unijne

Pilotażowe wdrożenie modelu SCWEW

Pilotażowe wdrożenie modelu SCWEW

„Profilaktyka na miarę”

Szkoła Promująca Zdrowie

Szkoła Promująca Zdrowie

Poznaj GastronomikSkip to content