Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Dodano: 01-09-2022

Kochani, witamy ponownie w szkole

Początek roku szkolnego otwiera kolejny etap, wypełniony z jednej strony obowiązkami, a z drugiej – inspirujący do podejmowania ambitnych wyzwań, poszukiwania odpowiedzi na nurtujące pytania, dokonywania dalszych wyborów, ciekawych dróg edukacji. Dla większości 1 września to dzień powrotu w znajome, szkolne mury, do spotkań z przyjaciółmi i ulubionymi nauczycielami, dla innych – to wejście w zupełnie nowe, nieznane środowisko, to niepewność, ale i nadzieja, radość.

Dzisiaj 1 września, uroczystym apelem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Nowa Pani Dyrektor Wioletta Róża Rutkowska serdecznie przywitała w naszych murach wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców, życząc całej społeczności szkolnej pozytywnej energii, uczniom sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności, natomiast rodzicom satysfakcjonującej ich współpracy ze szkołą.

My w imieniu Uczniów, Rodziców i Grona Pedagogicznego pragniemy złożyć Pani Dyrektor Wiolecie Róży Rutkowskiej serdeczne gratulacje z okazji wygrania konkursu i nominacji na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie. Życzymy Pani spełnienia wszystkich planów zawodowych, sił i odwagi w podejmowaniu wszelkich działań, które będą służyły wdrażaniu mądrej edukacji oraz wielu powodów do dumy i satysfakcji wynikających zarówno z sukcesów wychowanków, jak i swoich pracowników.

Szanowna Pani Dyrektor, wiemy, z jak dużą odpowiedzialnością i ogromem pracy łączy się pełnienie tego stanowiska, ale znamy też Pani zaangażowanie oraz skuteczność w realizacji różnych zadań. Dlatego życzymy wszelkiej pomyślności, wiele zapału, sił, energii i satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń, a także spełnienia wszystkich marzeń.

Raz jeszcze gratulujemy i życzymy pomyślności w sprawowaniu tej trudnej misji.

 

Projekty Unijne

Pilotażowe wdrożenie modelu SCWEW

Pilotażowe wdrożenie modelu SCWEW

Szkoła Promująca Zdrowie

Szkoła Promująca Zdrowie

Poznaj GastronomikSkip to content